Dört Sıfır Yazılım

Dört Sıfır Yazılım

Order4u

Şimdiden 300'den fazla ön satışı olan; piyasada yarattığı yenilik, hız-performans optimizasyonu ve kullanıcı bazında sunduğu pratik arayüz kullanımı ile Order4ugüçlü bir kar beklentisi sunmaktadır. Vizyonumuzdan taviz vermeyerek sunacağımız hizmet ve kalite bizim kullanıcı bağlamında güvencemizdir.

order4u.dortsifir.com

Smart City 4.0

Temel alanımız Yapay zeka, Robotik ve Nesnelerin interneti üçlüsü olup Smart City 4.0 projemiz ile yarınları daha yaratıcı planlıyoruz

Proje Ekibi

Özgür Deniz PINAR -Kurucu

TOBB ETÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Öğrencisi 

Burak Han DEMİRBİLEK

TOBB ETÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği/Bilgisayar Mühendisliği

Gizem SEZGEN

TOBB ETÜ Bilgisayar Mühendisliğİ

Selen YETİŞ

TOBB ETÜ Biyomedikal Mühendisliği

Zeynep DEMİRAĞ

ODTÜ Şehir ve Planlama

Şeyma KEKLİK 

TOBB ETÜ Biyomedikal Mühendisliği

Ercan Onur SEVER

 TOBB ETÜ Makine/Elektrik - Elektronik Mühendisliği

Doruk ATALAR 

TOBB ETÜ Bilgisayar Mühendisliği

 

Yetkinlikler

Ekipler

Quattro Core: Takımımızın plansal, yönetimsel ve operasyonel geliştirme bölümüdür. Bu bölümde kuruluşumuzun geleceğe dair olan tüm hedefleri adım adım işlenerek burada gerçekleştirilir. Ekip yapısıyla kaliteyi, yeniliği ve gücü bir araya getiren ekibimizdir.

Quattro Tech: Yeni teknoloji ürünlerini ve yeni teknolojileri yaratmak üzerine kurulu, bilgi birikimini deneyimiyle harmanlayan teknik grubumuzdur. Tasarım, donanım, yazılım ve güvenlik gibi üretim sürecinin her noktasından sorumlu ekibimizdir.

Quattro Force: Dergi ve etkinlik gibi operasyonel saha çalışmalarını gerçekleştiren, başlı başına bir proje olan Tekno 4.0 isimli dergimizden sorumlu ekibimizdir.

Order4u

Order4u Projesi'nin temel hedefi Türkiye'deki restoran ve kafelerin hizmet kalitesini siparişlere getireceği inovasyonlarla en üst noktaya taşımaktır.

Projemiz: Aralık 2015'te yapımına başlanmış, hem kullanıcılarında hem de müşterilerinde yenilikleriyle heyecan uyandıran, pazar araştırmasında bizi bugüne kadar ayak basmadığımız şehirlere sürükleyen, uzun bir geliştirme sürecinden geçmiş, sağlam temellere dayanan bir proje

 

Girişimcinin Gözünden 

Özgür Deniz Pınar ilk StartUp’ı Order4u’ya Aralık 2015 tarihinde TOBB ETÜ Garaj’da başlamıştır. Aldığı yazılım ve proje yönetimi eğitimlerini özel sektörün deneyimi ile birleştirmiş ve Microsoft sertifikalarıyla bunu pekiştirmiştir. Kendi kurumsal stratejik planının gelişimini tamamladıktan sonra Eylül 2016 tarihinde Dört Sıfır Yazılım’ı kurmuştur. Organizasyonel takım stratejisini uzun süren çalışmalar sonucu planlayarak ekip yapısını geliştirmiş ve şirketi sektördeki yarışa hazır hale getirmiştir. Yapısal olarak dünyadaki son teknolojiyi daha da öteye taşımayı hedefleyen vizyonuyla kaliteyi kendine ilke edinmiş Dört Sıfır Yazılım ekonomiye ve dünyaya değer katmayı hedeflemektedir.