Patie

Patie

Patie, her pati sıcak bir yuvayı hak eder amacı ile yola çıkan, tasarım evcil hayvan ürünleri üreten bir markadır. Bizleri karşılıksız seven minik dostlarımız için, onlar kadar sevimli olmasa da, sıcacık yaşam alanları oluşturmak temel hedefimizdir.

Patie olarak evcil hayvan sahiplerinin, her biri tasarım olan şık evcil hayvan ürünlerine sahip olmasını ve Türkiye’de daha önce üretilmeyen Guinea Pig, hamster ve tavşanlar için özel üretilmiş ürünlere kolay ve ekonomik şekilde ulaşabilmelerini sağlamak bu markayı ortaya çıkarmamızda etkili olmuştur.

Ürünlerin üretileceği malzemelerin evcilin rahat edeceği şekilde ve özenle seçilmesi, ürünlerdeki renk, desen ve model olarak farklılıklar sunması ve tüm bunları en ekonomik şekilde müşteriye sunması firmamızı diğer üreticilerden ayıran noktadır.

 

Proje Ekibi

Buse ÖZGÜR  

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi – Uluslararası Girişimcilik

Melike AKKOÇ

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi – Uluslararası Girişimcilik

Tuana KARADUMAN

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi – Uluslararası Girişimcilik

Gürtuğ GÜNGÖR

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi – Bilgisayar Mühendisliği

Eray ÖZGÜR

Anadolu Üniversitesi –Satış Yönetimi

 

Yetkinlikler

Tasarım, Tekstil Ürün Üretimi, Dijital Pazarlama, Dış Ticaret, E-ticaret 

 

Girişimcinin Gözünden

Patie markasının kurucusu ve tasarımcısı Buse Özgür, 2015 yılından beri Guinea Pig beslemektedir. Türkiye’de pek tanınmayan bu sevimli evcili tanıtmak için 2016 yılında bir Youtube kanalı açmıştır ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Guinea Pig’lerin oyun ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlere Türkiye’de ulaşamayınca kendisi tasarlamaya ve üretmeye başlamıştır. Bu şekilde temelleri atılan patiepet.com, bugün Guinea Pig başta olmak üzere kedi, köpek ve hamsterlar için tasarım ürünler üretmektedir, patiepet.com hayvan dostu ekibi ile patili dostlarımızı rahat ettirmek için ürünlerini özveri ile hazırlıyor.