Yetkinlikler

Proje ekibinin, projeyi geliştirirken yetkin olduğu konular.
Faaliyet Alanları
Garaj Marker

İş Servisi, ev-iş arası ulaşımı konforlu ve verimli hale getiren ortak servis paylaşım platformudur.

İş servisi, projesini geliştirmek ve ticarileştirmek amacıyla şirket kuruluşumuzu gerçekleştirdik.İş servisi projesi haricinde kurumsal müşterilere yönelik yazılım, veri tabanı, veri ambarı ve iş zekası projelerinde hizmet vermekteyiz. İş servisi projesi ve diğer çalışmalarımız için detaylı bilgi almak için; info@pepteam.com.tr adresine mail atabilir ve web sitelerimizi ( www.pepteam.com.tr  , www.isservisi.com ) inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de çalışanlar Avrupa’daki en uzun işe gidiş geliş süresine sahip ve %50’si bu sürenin kısalması için taşınmaya hazır.

İş servisi, personel taşımacılığını dijital ortama taşıyarak bu alandaki bütün süreçleri hızlandırmayı ve kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Hem web site hem de mobil uygulamalar üzerinden işlemlerinizi kolayca yapabilecek ve işe ulaşmanın en konforlu yolu ile daha verimli ulaşım sağlayacaksınız.

 
Girişimcinin Gözünden
Garaj Marker

Personel taşımacılığında teknolojik, güvenli, konforlu ve en optimize servis çözümü!

İş Servisi, servise ihtiyacı olan yolcular ile yolcuya ihtiyacı olan servisleri pratik şekilde bir araya getiren teknolojik çözümdür. Personel taşımacılığı alanında hizmet gösterecek olan iş fikrimizde, çalışanların ev ve işyerleri arasındaki yolda geçirdikleri süreyi minimuma indirmek, yolculuklarını kaliteli hale getirmek ve bu kişilerin zamanlarını ise daha verimli kullanmalarını sağlama amacı taşıyan çevre dostu bir projedir.

Konfor uğruna maddi tasarruftan vazgeçip işe arabasıyla gidenler için de; tasarruf amaçlı konforundan vazgeçip toplu taşımalarda zaman kaybedenler için de projenin hayata geçirilmesi oldukça faydalı olacaktır. Hem bireysel hem de küçük ve orta büyüklükteki işletmelerde çalışanlar için ayda en az 20 gün ev-iş arasında hizmet verecek olan servislerle bir yandan zamandan kazanacaklar, bir yandan ise benzin, otopark gibi ücretlerden kurtulacaklar. Diğer taraftan trafikteki araç sayısının azalması ile karbondioksit (CO2) salınımını azalacağı için en büyük katkılarından biri de çevreye olacaktır.