Her aşamasını Bilkent Genç Girişimciler Kulübü öğrencilerinin hazırladığı Ankara Startup Zirvesi, 25 Aralık 2016'da Bilkent Otel'de gerçekleşecek.

Bilkent Genç Girişimciler Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye'deki ilk startup etkinliğiolarak farkını ortaya koyan Ankara Startup Zirvesi, 10. defa bu sene 25 Aralık'ta Bilkent Otel'de gerçekleşecek. Ülke genelinden gelen 800 kişiyi ağırlayacak olan bu güzel zirve, girişimcilik ekosisteminin önemli isimlerini öğrenciler başta olmak üzere tüm Ankara ile buluşturuyor olacak.

Ankara Startup zirvesi sadece girişimler konusunda değil, aynı zamanda panelleriyle de ön plana çıkıyor. Onedio kurucu ortağı Kaan Kayabalı, Paraşüt kurucu ortağı Sean Yu, Proline Ventures'dan Hakan Metin Akgün, 500 Startups Türkiye'den Rina Onur Şirinoğlu, Sadecehosting kurucusu Selçuk Saraç, Connected2.me kurucusu Ozan Yerli, Mackolik.comkurucularından Namık Kural gibi birçok isim de konuşmacı olarak bu etkinlikte yer alacak.

Her aşamasını Bilkent Genç Girişimciler Kulübü öğrencilerinin hazırladığı Ankara Startup Zirvesi; Türkiye'nin öğrenci tabanlı en büyük girişimcilik etkinliği olma özelliği taşıyor. Biletler ve detaylı bilgi için www.ankarastartup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye'nin gözde girişimlerini, kurucularını ve en önemli yatırım gruplarını ağırlayacak etkinlikte; projeleriyle başvurmuş ve finale kalmış 8 girişim, finalde olmayan ama seyirci karşısında 1'er dakikada sunum yapacak 12 girişim; yatırımcılara ve katılımcılara sunum yapma fırsatı yakalayacak.

TOBB ETÜ Garaj

GARAJ, girişimci adaylarının iş fikirlerini mentorların desteğiyle gelir elde edilebilir bir iş modeline dönüştürme ve proje çıktılarını pazarlama sürecine ilişkin çalışmalar ile ağırlıklı olarak teknoloji odaklı projelerin yürütüldüğü bir Ön Kuluçka ve Kuluçka Merkezi'dir.