TOBB-ETÜ, TOBB-ETÜ TTO, GARAJ ve Viveka olarak 17 Aralık 2015 tarihinde girişimcilik ekosisteminin siz değerli ortağı ile Ankara’da global pazara açılmak, sürdürülebilir girişimleri geliştirmek ve bu ekosistemin geleceğini birlikte tasarlamak amacıyla bir günlük bir etkinlik düzenliyoruz.
Etkinliğimizin konseptinde, girişimcilerin gerçek ihtiyaçlarının ne olduğunu, nelere ulaşmakta zorlandığını, girişimcilerin kendi tecrübelerinden dinlemek ve bunların belirli bir süzgeçten geçirilerek, rapor haline getirilmesini sağlamayı hedeflemekteyiz.
Ankara ekosisteminde önemli bir etki yaratarak ulusal girişimcilik ekosisteminde ses getireceğine inandığımız etkinliğimizin çıktısı olan “Ankaralı Girişimcilerin İhtiyaç Analizi” raporunu, ekosistemin karar verici mercilerine iletilmek üzere birlikte oluşturup tamamlayacağız.
Ankara’da girişimcilik ekosisteminin en temel ve en değerli parçası olan girişimcilerin bir araya gelmesi ve ortak aksiyon alma yeteneği kazanması adına, başlangıç olduğuna inandığımız arama konferansımıza katılımınızı bekler, sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Detaylı bilgi için: http://bit.ly/1O6qohh

 
TOBB ETÜ Garaj

GARAJ, girişimci adaylarının iş fikirlerini mentorların desteğiyle gelir elde edilebilir bir iş modeline dönüştürme ve proje çıktılarını pazarlama sürecine ilişkin çalışmalar ile ağırlıklı olarak teknoloji odaklı projelerin yürütüldüğü bir Ön Kuluçka ve Kuluçka Merkezi'dir.