Yetkinlikler

Proje ekibinin, projeyi geliştirirken yetkin olduğu konular.
Faaliyet Alanları
Garaj Marker

Atölye Kavi’de yaratılan tüm projeler kendine özgü bir “heyecan” ile hayata geçmeyi amaçlamıştır. Bu heyecan da günlük hayatın sorunlarından oluşan ihtiyaçlarla birleşerek tasarladığımız ürünlerin merkezinde yer almaktadır.

Sahip olduğumuz becerileri ve tecrübelerimizi aktardığımız çeşitli konseptlerdeki ürün tasarımlarımız kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra kendi hikayelerini aktararak kullanıcısına yeni deneyimler sunmayı amaçlamaktadır.

Ekibimiz kuruluşundan itibaren onlara heyecan veren otomotiv, savunma sanayi, medikal, moda, ambalaj, akıllı ev ürünleri vb. çeşitli konularda çalışmalarını sürdürmektedir. Konsept olarak yarattığımız ürünlerin oluşturduğu proje havuzumuzdan, hayata geçirilmeye uygun olanları seçilerek tasarım ve mühendisliğin harmanlanması ile üretime hazır hale getirilir. Bu aşamaların her birinde kendi vizyonumuz, heyecanımız ve yerli ürünlerin potansiyelini gösterme istediğimizi kullanarak ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Çalışmalarımızdan otomotiv alanındaki iki projemiz ilgili yarışmalarda dereceye girerken, diğer alanlardaki projelerimiz de çeşitli yarışmalarda ilgiyle karşılanmıştır.

Şu anda çalışmakta olduğumuz evcil hayvanların ulaşım araçlarında güvenli seyahat etmesiyle ilgili projemiz konsept tasarım aşamasındadır.

Bu projede insanların ve evcil hayvanların ihtiyaçları ve istekleri göz önünde tutularak ergonomisi, kolay kullanılanımı ve görünümüyle ön planda olan bir taşıma çantası tasarımı yapmayı amaçlamaktayız. Bu projemizi yakın zamanda diğer projelerimizin yanında www.designkavi.com sitesinden takip edebilir, çalışmalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi için info@designkavi.com adresine mail atabilirsiniz.

Girişimcinin Gözünden
Garaj Marker

2014 yılının başlarında geliştirdiğimiz projemizle katıldığımız bir yarışmadan aldığımız ödül ekibimiz için neleri başarabileceğimizin küçük bir göstergesi oldu.

Bir tasarımcının ve bir mühendisin ortak hevesi ile oluşan çeşitli alanlardaki projeler sayesinde TOBB ETÜ GARAJ’daki ofisimize 2016 yılında çalışmalarımızı sürdürmek üzere yerleşmiş olduk. Katıldığımız onlarca yarışma, içtiğimiz yüzlerce kahve ve ekipçe geçirdiğimiz uzun zamanlar bize dopdolu tecrübeler kazandırdı. Edindiğimiz bu tecrübeler ile yaptığımız her yeni proje beraberinde bize güzel anılarla dolu bir serüven oluşturdu. Bu kazanımlarımızı hayata geçirmek istediğimiz bu evrede çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekte ve sizlerle paylaşmayı amaçlamaktayız.