Faaliyet Alanları
Garaj Marker

Avukatların prestijli dünyası: Benavukat!

Benavukat, avukatlar için geliştirilmiş sosyal bir hukuk platformudur. Benavukat ile avukatlar, mevzuat‐içtihat araması yapabilir, icra takibi açabilir, ödemelerini alabilir, meslektaşları ile görüşebilir, dosyalarını takip edebilir, mesleklerine özel sosyal mecraya sahip olabilir, tevkil verebilir ve tebligatlarını kontrol edebilirler.

Ülkemizdeki aktif olarak faaliyette bulunan avukatlar Benavukat’ı memnuniyet ve güvenle kullanmaya başlamış ve Aralık 2021 itibariyle 1 ayda yaklaşık 400 müşteriye ulaşılmıştır. Kullanıcılardan alınan geri beslemelere göre, yerli ve milli ürün olarak Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Amerika pazarlarında yer alma faaliyetleri başlatılacaktır. Bu faaliyetler ile yapılacak hizmet ihracatı kapsamında ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlanması planlanmaktadır.

Girişimcinin Gözünden
Garaj Marker

Hukuku teknoloji ile buluşturmak için 15 Baro Başkanı ve 300'e yakın avukat ile çalışıyoruz.

Ailemde 25 avukat olması ve babamın Baro Başkanlığı yapmış olması sebebiyle, avukatların yaşadığı sorunları gözlemleyerek büyüme fırsatım oldu. Bir Endüstri Mühendisi olarak: “Bu sorunları nasıl çözebiliriz, avukatlara nasıl daha verimli bir çalışma ortamı sağlarız?” düşüncesiyle Benavukat’ı geliştirmeye başladık. Fikir aşamasından bugüne yaklaşık 2,5 yıllık süreçte 15 Baro Başkanı ve 300’e yakın avukat ile görüştük ve bizzat müşterilerimizin isteği doğrultusunda ürünümüzü geliştirdik. Bu doğrultuda, ülkemiz başta olmak üzere Avrupa, Asya, Amerika ve Orta Doğu’da, hukuk ile teknoloji arasındaki köprü olmak istiyor ve bunun için çalışıyoruz.