Design Tagger

https://designtagger.com

Yetkinlikler

Proje ekibinin, projeyi geliştirirken yetkin olduğu konular.
Faaliyet Alanları
Garaj Marker

Ürünümüz "design tagger"; internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı olan ya da alışverişte reel mağaza alışverişini tercih etse bile internet ortamını bir fikir alma, neyi nerede bulacağı ile ilgili rehberlik alma anlamında kullanan günümüz insanına hizmet vermeyi amaçlayan; kendisine üye olan firmaların ürünlerini "kolay yoldan" ve "değer katılmış olarak" pazarlamalarına aracı olan, firmaların hem online hem reel alışverişine direkt katkı sağlayan bir ortak platformdur.

2004 yılından bu yana mimarlık sektöründe farklı farklı alanlarda deneyimler elde etmiş bir mimar olarak yaklaşık bir yıl önce, farklı arayışlarım ile ilgili şekillenen iş fikirlerini geliştirmem sonucunda, yenilikçi bir anlayış ve sektöre katkı sağlamak düşüncesiyle yola çıktım. Özellikle mesleğe yeni başlayan, iç mimarlık, görsel iletişim ve sosyal medya kullanımı alanlarında katkı sağlayabilecek genç arkadaşlar ile ekibimi kurdum. Mesleki tecrübe ile kullanıcı ihtiyaçlarını tanıyan, mimar ve iç mimarların yaşadıklarına hakim, meslek işleyişinin boşluklarının farkında olan taraflarımız ile “design tagger” bünyesindeki faaliyetlerimiz üzerinden hem mimarlık/iç mimarlık alanına, hem de bu alanı besleyen üretici vetedarikçilere bir “deneyim inovasyonu” getirebileceğimize inanıyoruz. Bu süreçte, hem genç meslektaşlarımız için iş imkânı yaratmayı hem de sektörün ihtiyaç duyduğu profesyonel tasarım desteğini erişilebilir kılmayı öngörüyoruz. Markamızın zaman içerisinde hem üye firmaları ve tasarımcıları ile hem de genişleyen kullanıcı kitlesi ile sektöre ve aynı zamanda gündelik hayata katkı sağlamasını, artı değer kazandırmasını hedefliyoruz.Ürünümüz “design tagger”; internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı olan ya da alışverişte reel mağaza alışverişini tercih etse bile internet ortamını bir fikir alma, neyi nerede bulacağı ile ilgili rehberlik alma anlamında kullanan günümüz insanına hizmet vermeyi amaçlayan; kendisine üye olan firmaların ürünlerini “kolay yoldan” ve “değer katılmış olarak” pazarlamalarına aracı olan, firmaların hem online hem reel alışverişine direkt katkı sağlayan bir ortak platformdur. “design tagger” işleyişine araç olarak “ürün etiketleri”ni kullanır. 

Yayınlanan fotoğraflarda etiketlenmiş olan ürünlere tıklandığında o ürünü online satın alma ya da reel ortamda nerede hangi mağazada bulabileceğinin bilgisini alma işlevleri gerçekleşir.

Girişimcinin Gözünden
Garaj Marker

Mesleki tecrübe ile kullanıcı ihtiyaçlarını tanıyan, mimar ve iç mimarların yaşadıklarına hakim, meslek işleyişinin boşluklarının farkında olan taraflarımız ile "design tagger" bünyesindeki faaliyetlerimiz üzerinden hem mimarlık/iç mimarlık alanına, hem de bu alanı besleyen üretici vetedarikçilere bir "deneyim inovasyonu" getirebileceğimize inanıyoruz.