Yetkinlikler

Proje ekibinin, projeyi geliştirirken yetkin olduğu konular.
Faaliyet Alanları
Garaj Marker

Şirket; kamunun karşı karşıya olduğu çok çeşitli teknoloji, iş, operasyon ve müşteri sorunları genelinde uzman kamu hizmetleri danışmanlığı ve sistem uygulama hizmetleri sunmak üzere 2021'de kurulmuş ve faaliyete geçmiştir.

Sağladığımız Hizmetler

– Bilimsel ve teknolojik alanlardaki belirsizlikleri gidermek amacıyla bilim ve teknolojinin gelişimi için yeni teknik bilgiler elde etmek 

– Yeni yöntemlerle yeni ürün, malzeme, sarf malzemesi, cihaz, ekipman, prosedür ve sistemler geliştirmek, tasarım ve çizim çalışmaları ile yeni teknikler ve prototipler üretmek

– Yeni ve özgün tasarımlara dayalı yazılım faaliyetleri

– Yeni üretim yöntemlerinin, süreçlerin ve prosedürlerin araştırılması ve geliştirilmesi

– Bir ürünün kalitesini, standardını veya performansını artırırken maliyetini düşüren yeni teknikler/teknolojiler araştırmak.

Servisler

– Yazılım Çözümleri

– Fotogrametri

– Mobil GIS

– Yenilikçi Teknolojiler

– Sistem Analizi

– Sistem Tasarımı ve Entegrasyonu

– LIDAR

– Akıllı Şehirler ve Tarım

Spatilabs olarak tarım, akıllı şehirler/dijital ikiz, enerji ve kamu hizmetleri için yeni teknolojilerde aktif olarak yer alıyoruz ve hayatı kolaylaştırmak için GIS profesyonellerini alan uzmanlarıyla bir araya getiriyoruz.

Girişimcinin Gözünden
Garaj Marker

Müşterilerimize; teknoloji yol haritaları, vaka veya stratejik plan geliştirme, GIS, CC&B, SCADA vb. teknoloji uygulamalarıyla ilgili rehberlik ediyoruz.