Faaliyet Alanları
Garaj Marker

UniPup yeni nesil bir sosyal medya platformudur. Sadece üniversite mensuplarının kullanımına açık bir sosyal medya ortamıdır. UniPuP tüm kullanıcılarının üniversite öğrencisi veya mezunu olduğunu garanti eder.

UniPup; Instagram, Facebook ve Twitter gibi devlerin sağladığı hizmetleri ve buna ek olarak UniPup’a özel şimdilik sürpriz ekstra özellikleri üniversitelilere sunmayı hedefler. UniPup ile birlikte  üniversitelerin, eskisinden çok daha sosyal alanlar olması, öğrencilerin ise hiç olmadığı kadar etkileşim içinde olması hedefleniyor. 

Önce Ankara sonra tüm Türkiye nihayetinde tüm Dünyada adımızı duyurmak istiyoruz. Ve bizim hayallerimiz var.

Türkiye de Tobb Etü de filizlenip, önce Türkiye sonra tüm dünyaya yayılıp dev bir marka haline gelme amacındaki yeni nesil bir sosyal medya ortamı doğuyor desek? Bunu deneyenler oldu ancak başaramadılar. Evet UniPuP ile bunu ilk başaran biz olmak istiyoruz ve iddalıyız.

Tohumları ilk olarak 23 Aralık 2016 Saat 01:30 da atılan UniPuP bugün fikir olarak olgunlaşmış ve tasarımları tamamlanmış bir projedir. UniPuP, Web ve Mobil platformlarda yer alacaktır. Tamamı Tobb Etü’lü olan 5 kişilik bir ekip ile 05 Eylül 2018 de Tobb Etü Garaj’da çalışmaya başladık. Ve bizim hayallerimiz var.

Girişimcinin Gözünden
Garaj Marker

Üniversitelilerin sanal alemde gerçekte olduğundan çok daha aktif olduğu aşikar; ancak günümüzde hiçbir sosyal medya platformunun öğrencilere en ideal ortamı oluşturamadığı düşüncesindeydim.

Ben Aşkım Akdağ, UniPup’ı ilk olarak Aralık 2016 tarihinde Instagramda bir itiraf sayfasında gezinirken düşündüm. Üniversitelilerin sanal alemde gerçekte olduğundan çok daha aktif olduğu aşikar; ancak günümüzde hiçbir sosyal medya platformunun öğrencilere en ideal ortamı oluşturamadığı düşüncesindeydim.  UniPuP fikrinin olgunlaşması yaklaşık 10-11 ay kadar sürdü, bu süre zarfında sayfa tasarımlarını bitirip fikrimi insanlara açmaya başladım. Gelen harika geri dönüşlerden sonra bir ekip kurup başlamak farz oldu. Birbirinden değerli 4 arkadaşımla beraber Tobb Etü Garaj da çalışmaya başladık. Ve bizim hayallerimiz var.