TOBB ETÜ TTO (Teknoloji Transfer Ofisi) ve Radyo ETÜ olarak düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirmeyi planladığımız LevelUp’17 etkinliğimizde, 2017’de Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan katılımcılara, diğer Üniversitelerden davet ettiğimiz Teknoloji Transfer Ofisi/Teknokent üyeleri ile birlikte dolu dolu ve eşsiz 2 gün yaşatmaya hazırlanıyoruz.

TOBB ETÜ TTO, GARAJ ve Radyo ETÜ işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Levelup’17’nin katılımcıları, 2 gün boyunca alanında uzman kişiler ile girişimcilerin deneyimlerini ve bilgilerini paylaşacağı oturumları dinleme ve bu isimlerle bire bir tanışarak bilgi alışverişi yapma fırsatını bulacaklardır.

Ayrıca, katılımcılarımız Üniversitemiz Teknoloji Transfer Ofisi’nin desteği ile GARAJ’da faaliyet gösteren ekiplerin üzerinde çalıştığı ve etkinlik kapsamında sergileyeceği birbirinden farklı ve yaratıcı projelerini inceleme imkanına erişeceklerdir.

Profesyonel hayat ve girişimcilik hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmayı sağlayacak oturumların yanı sıra Levelup’17 katılımcıları, günün yorgunluğunu atmak, tanışmak ve network kurmak amacıyla 2 gün boyunca 2 akşam çeşitli aktivitelerle eğlenme şansını bulacak.

Bol miktarda öğrenmeyi, eğlenmeyi ve yaratıcı düşünmeye teşvik eden Levelup’17 siz değerli katılımcılarını bekliyor!

Liderlik vasıflarınızı geliştirip kendinize yeni şeyler katacağınız, içinizdeki potansiyeli keşfedip iş hayatına hazırlanacağınız, tüm bunları yaparken yeni insanlarla tanışıp bolca eğleneceğiniz Levelup’17’ye sizi de bekleriz.

TOBB ETÜ Garaj

GARAJ, girişimci adaylarının iş fikirlerini mentorların desteğiyle gelir elde edilebilir bir iş modeline dönüştürme ve proje çıktılarını pazarlama sürecine ilişkin çalışmalar ile ağırlıklı olarak teknoloji odaklı projelerin yürütüldüğü bir Ön Kuluçka ve Kuluçka Merkezi'dir.