Dünya'nın önde gelen Nesnelerin İnterneti Etknilik Serisi Iot Tech Expo 2020, Kuzey Amerika'da 4 Kasım 2020, Avrupa'da 24 Kasım 2020 tarihinde ücretsiz ve internet üzerinden gerçekleştirilecektir. İncelenen temel konular arasında; nesnelerin interneti, akıllı lojistik, bina otomasyonu, akıllı şebekeler, enerji, şehirler, üretim, bağlantı çözümleri, ulaşım yönetimi, bağlı araçlar, varlık izleme, cihaz yönetimi ve daha fazlası yer almaktadır.

Etkinlikte 350'den fazla katılımcı en son teknolojileriden bahsedecek ve 500'den fazla konuşmacı benzersiz sektör bilgilerini ve deneyimlerini paylaşacaktır. Ayrıca etkinlik; nesnelerin internetindeki en son yenilikleri araştıran ve üretim, ulaşım, tedarik zinciri, lojistik, otomotiv, inşaat, hükümet, enerji, kamu hizmetleri, sigorta, sağlık hizmetleri ve perakende gibi birçok sektör üzerindeki etkisini irdeleyecektir.

Etkinliğe kayıt ve detaylı bilgi için: https://www.iottechexpo.com/ 

etiket1 etiket2
TOBB ETÜ Garaj

GARAJ, girişimci adaylarının iş fikirlerini mentorların desteğiyle gelir elde edilebilir bir iş modeline dönüştürme ve proje çıktılarını pazarlama sürecine ilişkin çalışmalar ile ağırlıklı olarak teknoloji odaklı projelerin yürütüldüğü bir Ön Kuluçka ve Kuluçka Merkezi'dir.